Huawei P30 Pro video performansıyla büyülüyor

Huawei P30 Pro video performansıyla büyülüyor

Teknoloji

Bu sene tanıtılacak olan Huawei P30 Pro ise 5x optik zoom özelliği ile gelecek. Optik zoom özelliğinin sektör için yeni olmadığını düşünebilirsiniz. Zira daha önce optik zoom özelliğine sahip pek çok model vardı. Hatta akıllı telefonlardan önce de vardı. Fakat ilk defa bir üretici 3 ana kameraya sahip bir modeli optik zoom özelliği yerleştirecek. Dolayısıyla böyle bir kombinasyonun, nasıl bir performansa sahip olacağı da şimdiden merak konusu.

Geçtiğimiz gün bir film yapımcısı olan Parker Walbeck yeni bir video yayınladı. Peki bu videonun P30 Pro ile alakası ne?

Walbeck, Meksika Cancun’da yakaladığı görüntülerin henüz tanıtılmamış üst seviye bir telefon ile çekildiğini açıkladı. Walbeck ayrıca bu telefonun kısa bir süre sonra tanıtılacağını da belirtiyor. Dolayısıyla geriye pek bir seçenek kalmıyor.

Yakın zamanda tanıtılacak olan kamera odaklı tek telefon Huawei P30 Pro. Böylelikle P30 Pro’nun video performansı da ortaya çıkmış oldu. Dilerseniz Walbeck’in çektiği görüntülere videomuzda göz atabilirsiniz.

Rus güzelin tacı geri alındı

Arda Turan: Çay iyidir

Bu iş yerinde izin 3 ay!